Overzicht aanmeldingen Roompot Baja Borger 2018

Onderstaande teams hebben zich ingeschreven voor de Roompot Baja Borger 2018.

Update: maandag 15 oktober:

Verschuivingen in het deelnemersveld en publicatie keuringstijden.

Ins. Nr Driver   Navigator   Team Cat Car Country Keuringstijd
1 Henri van Steenbergen Eyck Willemse Team Oryxrallysport NL-T1 Desert Warrior DW2 Nederland 15.00
2 Serge Huffmeijer Maurice Gerards Off-road Racing Holland NL-T1 Bowler Wildcat LS3 Nederland 14.30
3 Daniel Rommens Toon van de Graaf RMC Racingteam NL-T1 Dessert Warrior Nederland 15.00
4 Jos Janssen René Henkys Desert Cat Rally Team NL-T1 Bowler Tomcat Nederland 15.15
5 Stephen Richards Kevin Handley Bas-Autosport NL-T1 Bowler Bulldog United Kingdom 17.00
6 Roger Schoonbrood Boy Schoonbrood 4x4extremeshop Special Toyota hdj 80 Belgie 17.00
7 Bert van Es Tom van Es Ventura offroad racing NL-T2 Toyota landcruiser hdj 80 Nederland 13.30
8 Jorg Overbosch Bastiaan van Lingen ET Coevorden NL-T1 Landrover Freelander Nederland 12.30
9 Lina van de Mars Jörg Sand WERK1 Racing Yamaha Side by Side Yamaha YXZ 1000R Turbo Deutschland 15.15
10 Jan De Wit TBA TBA Road Seal 1 NL-T1 Chevrolet S 10 Nederland 15.15
11 Henk van Steenbeek Boy Janssen Black Ram Rally Team NL-T1 Dodge Ram Nederland 15.30
12 Arno Baauw Jeffrey Spoor Suzi’s Place Racing Team NL-T1 Bowler Tomcat Nederland 13.30
13 Bas Driel van Han Goch van Bas-Autosport NL-T1 Bowler Bulldog Nederland 14.15
14 Joost Hofmans Mark Van der Spank Hofmans Side by Side Yamaha YXZ1000R Nederland 14.30
15 Henri Joosten Eric van Beelen Ventura offroad racing NL-T1 Mitsubishi PX33 Nederland 15.00
16 Nico Stuijt Gydo Heimans 4×4 Centrum Ermelo NL-T1 Toyota RAV4 Proto Nederland 13.00
17 Peter Erren Jan-Paul V.d. Poel Erren Rally Racing Side by Side CanAm Nederland 14.45
18 Jan De ruiter Martijn Lankhaar Offroad rally team Hoeksche Waard Special Toyota RAV Nederland 17.15
19 Dave Klaassen Tessa Rooth DaklaPack Rallysport NL-T1 Bowler Wildcat Nederland 12.45
20 Martijn Van den Broek Edwin Van der vegt van Ham Tenten & Podia Racing NL-T1 Toyota Nederland 14.30
21 Rick Aarts Nienke Aarts Aarts offroad racing NL-T1 Bowler Wildcat Nederland 14.45
22 Herman Jasper Evert Blaauw Dutch OffRoad Racing Team (DORRT) NL-T1 Bowler Nemesis Nederland 12.30
23 Bert Mourik Ivon Mourik Dutch Off Road Racing Team (DORRT) NL-T1 Bowler Nemesis Nederland 12.30
24 Bert Heskes Rogier Lindeman X-Over Off Road NL-T2 Mitsubishi Pajero Diesel Nederland 14.45
25 Eelco Bekker Sijbrand Booij eb Rallyteam NL-T1 Toyota ORD2 Nederland 13.00
26 Niek Oude Luttikhuis TBA TBA Pro East NL-T2 TBA Nederland 13.45
27 Richard Timmerman Jan Vonk Vermeulen Sloop en Milieutechniek NL-T2 Landrover Bowler Nederland 13.45
28 John Groen Marga Poen Desert Daltons NL-T1 Letech Lensson G wagon Nederland 13.45
29 Ronald van Loon Erik Lemmen Oase rally team NL-T1 Bowler Nederland 14.00
30 Niels de Wit Bart Herijgers Ventura offroad racing NL-T2 Kia Sorento Nederland 17.15
31 Ardi Van der Hoek Antall Van der Hoek Van der Hoek Side by Side Yamaha YXZ Nederland 15.30
32 Ronald Schoolderman Marcel Blankestijn 4×4 Centrum Ermelo NL-T1 Toyota ORD Nederland 13.00
33 Mike Panhuijzen Mario Martens Greenteam NL-T2 Toyota Landcruiser Nederland 14.00
34 Willem Zeelen Bas Voogd 4×4 Centrum Ermelo NL-T1 Toyota ORD3 Nederland 13.15
35 Jan Van Miltenburg Sicco de Vries Dakar Drive Side by Side Yamaha YXZ 1000R Nederland 14.00
36 Jerry van Langen Bas Jongejan JBM Rally Team NL-T1 Rally Cruiser Nederland 14.15
37 Chris Lanting Student Student TT-instituut rallyteam NL-T2 Opel Monterey Nederland 12.45
38 Lieve De Brabant Dochter De Brabant 4×4 Centrum Ermelo NL-T1 Toyota Rallycruiser Belgie 13.15
39 Paul White Jon XX Bas-Autosport NL-T1 Bowler Bulldog United Kingdom 14.15
40 Wout Verzijl Eddy Verzijl Motorsport Verzijl NL-T2 Suzuki Vitara Nederland 15.30
41 Evert la Vergé Gert de Roover rally team la Vergé NL-T1 Toyota land cruiser Nederland 15.45
42 Jeffrey Derycke Anouk Vandenberghe Jeffs Offroad Team NL-T2 Suzuki Samurai Belgie 17.00
43 Raf Van der Steen Kris Van der Steen Robert Ranst NL-T2 Nissan Teranno II Belgie 16.45
44 Michel Schadde van Dooren Ron Fransen SvD Racing Side by Side CanAm Maverick xds turbo Nederland 15.45
45 Rik Van den brink Wilbert Poel Daklapack Rallysport / Can Ampers Special Jeep Wrangler Nederland 12.45
46 Mark Klinkhamer Peter Vliet van der Desert-Daltons Special VLK buggy Nederland 15.45
47 Herman Schaeks Peter Timmers BCM racing NL-T2 Nissan Patrol Nederland 16.00
48 Sietse Ronner Klaas Ronner Ronner offroad racing NL-T1 Bowler Wildcat Nederland 13.15
49 Tom Peetoom Bram Kluifhout Looie lul Side by Side Polaris Nederland 16.00
50 Will Schouten Gerwin Albers Rallyschild.nl NL-T1 Bowler Tomcat EVO Nederland 13.30
51 Ton Stoker Marco v/d Sangen Stoker Teamsport NL-T1 Desert Warrior Nederland 16.00
52 Tim Haex Jo Reamen Rommelke Side by Side Yamaha yxz 1000 Belgie 16.45
53 Bernd Schäfer Alexander Schönnbrunn SXS-Raceparts Side by Side Maverick X3 Deutschland 16.45
54 Maurick Van der Heijden Martin Van den Abbeelen Bowler NL-T1 Bowler Wildcat Nederland 16.15
55 Ronald Broomans Wendy Broomans Broomans Rally Team NL-T2 Toyota Landcruiser 100 Nederland 16.15
56 Benny Dille René Henselmans Team Dille Special Toyota HZJ73 Nederland 16.15
57 Nick ten Berge NTB NTB Blast Dakar Team NL-T2 Dacia Duster Nederland 16.30
58 Tom Geuens Kelly Berkmans Art Of Speed NL-T2 Mercedes G Belgie 16.30
59 Frank Blondeel (BEL) Cat Lund (GBR) Autostal Atlantic NL-T2 MITSUBISHI Pajero Belgie 16.30
60 Rashid Alketbi Mohammad Ibrahim R-sport NL-T1 Osc 03 Dubai UAE 17.15
61 Gert-Jan van der Valk Branco de Lange Team VALK EVENTS NL-T2 Toyota Landcruiser 200 Nederland 17.30

Overnachten

Op de locatie is het mogelijk om voor uw rallyteam, familie, sponsoren enz. een luxe bungalow te huren.

Boek hier voor het Roompot Vakantiepark Rally aanbod